'Neymar laat voetballerij daveren met sensationele transfer'

door
'Neymar laat voetballerij daveren met sensationele transfer'

Jarenlang werd hij bij de beste voetballers ter wereld gerekend, maar sinds zijn overstap naar Saudi-Arabië zit de carrière van Neymar Jr. in het slop. Het heeft er dan ook alle schijn van dat hij weldra vertrekt bij Al-Hilal. Eén club wordt alvast genoemd als grootste kanshebber op zijn komst.

De inmiddels 32-jarige Braziliaan heeft al een fraaie carrière achter de rug. Na een stormachtige doorbraak bij Santos, trok de technischvaardige aanvaller in 2013 naar FC Barcelona. Daar groeide hij aan de zijde van Lionel Messi en Luis Suarez uit tot één van de beste aanvallers ter wereld. Ondertussen werd Neymar ook de grote posterboy van de Braziliaanse nationale ploeg.

LEES OOK 'Sensationele comeback Neymar: Barça stelt twee eisen'

In 2017 werd zijn naam nog wat vetter gedrukt in de geschiedenisboeken van het voetbal. Paris Saint-Germain betaalde immers 222 miljoen euro om hem naar het Parc des Princes te halen, tot op heden nog steeds de hoogste transfersom ooit. In Parijs liet Neymar bij momenten heerlijk voetbal zien, maar was hij minstens even vaak niet beschikbaar wegens blessureleed en/of extra sportieve perikelen.

Saudisch fiasco

In het voorjaar van 2023 besloot de Franse kampioen dan ook dat het tijd was om afscheid te nemen van de superster. En zo belandde de Braziliaan bij de Saudische topclub Al-Hilal, dat naar verluidt zo'n 90 miljoen euro neertelde. Neymar kreeg er ook een koninklijk salaris. Maar veel plezier beleefde Al-Hilal niet aan deze prestigetransfer, integendeel.

De club werd vorig seizoen weliswaar kampioen, daar had Neymar echter amper een aandeel in. Vlak na zijn komst viel hij immers zwaar geblesseerd uit. En sindsdien kwam hij amper in actie. In totaal speelde hij amper een zevental matchen voor Al-Hilal. De club zou dan ook overwegen om hem niet langer in te schrijven voor de Saudische competitie, waardoor een plaats in de selectie vrijkomt voor een andere grote naam.

Grote reünie 'MSN'

In ieder geval zijn de Saudi's niet van plan om zijn contract, dat afloopt komende zomer, te verlengen. En vermits Neymar nog niet aangaf dat hij wil stoppen met voetballen, wordt alweer druk gespeculeerd over een nieuwe club. Zo zou de Braziliaan een spraakmakende move kunnen maken. Bij GiveMeSport weet men namelijk dat Inter Miami FC concrete interesse toont in een transfervrije overstap komende zomer. Daar zou Neymar niet alleen een pak dichter bij huis kunnen voetballen. Hij zou er ook herenigd worden met Messi en Suarez. Uitkijken dus of deze sensationele transfer straks echt vorm krijgt.

POLL: Neymar heeft te weinig uit zijn carrière gehaald ...

Meest recent

Flames-bondscoach Gunnarsdottir: "Ik kan wel huilen"

De Red Flames stonden op het punt om een geweldige stunt te realiseren. Ze gingen minuut 90 in met ...

1
1
Nieuwe mokerslag KVM: "Als ik daar veel over zeg, komt het niet goed"

KV Mechelen heeft vrijdagavond wederom een zware tik gekregen. De Mechelaars gaven op eigen veld ...

5
5
Chery scherprechter in titelduel: "Hij is de beste bij Club"

Behoudens een onwaarschijnlijke ommekeer, zal Antwerp FC ook dit seizoen weer deelnemen aan Play-Off ...

70
70
Ongezien! Stoppen slaan door bij Hasi, spelers moeten ingrijpen

Nog geen week na de cruciale overwinning op het veld van Union SG, heeft KV Mechelen opnieuw steken ...

237
237
'Club-fiasco niet zonder gevolgen: sterspeler weg bij Atalanta'

Atalanta BC incasseerde afgelopen dinsdag een mokerslag door uit de Champions League gewipt te ...

99
99
'Knaltransfer Club in stroomversnelling: Juve opent gesprekken'

Club Brugge is bezig aan een uitstekende campagne in de Champions League. Logischerwijs hebben ...

333
333
'Harde keuzes Hubert: revelatie in problemen bij Anderlecht'

RSC Anderlecht sneuvelde donderdagavond tegen Fenerbahçe in de Europa League. Een ...

267
267
Storck verrast bij KV Kortrijk: "Beter dan toen"

KV Kortrijk stelde Bernd Storck voor als de nieuwe trainer. De coach moet de Kerels in de Jupiler ...

76
76
Ophef na KV Mechelen - STVV: Hasi woedend op supporter

Een bijzonder pover KV Mechelen speelde 1-1 tegen STVV. De Maneblussers speelden amper iets klaar en ...

380
380
Anderlecht baalt: twee Genk-parels glipten door de handen

KRC Genk is al vele jaren een van de voorbeeldclubs in België inzake jeugdopleiding. De ...

354
354
STVV zadelt KV Mechelen alsnog met kater op

Om 20u45 stond er onderaan het klassement een bijzonder belangrijk duel op het programma: KV ...

126
126
Fink waarschuwt: "Moeilijk om hen te verslaan"

KRC Genk is aan een zeer goed seizoen bezig in de Jupiler Pro League. Ze staan acht punten voor op ...

151
151
RSCA-revelatie: "Voel me meer op mijn gemak op die positie"

Bij RSC Anderlecht heeft Thomas Foket een probleem. Hij is de nummer drie op de rechtsachterpositie. ...

210
210
Zulte Waregem deelt Jong Genk ferme tik uit

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee matchen op het programma. RWDM ontving Francs ...

113
113
Einde verhaal na straf avontuur voor Mertens en Vertonghen?

Jan Vertonghen en Dries Mertens liggen met RSC Anderlecht en Galatasaray uit de Europa League. ...

326
326
Anderlecht is het beu en straft 'fans' tegen Union SG

RSC Anderlecht kende een degelijke Europese campagne, maar een deel van de fans hebben zich dit ...

893
893
Red Flames van hemel naar de hel in extra tijd

De Red Flames begonnen vanavond aan hun nieuw tijdperk. Elisabet Gunnarsdottir werkte haar eerste ...

102
102
Hasi looft pion: "Zo iemand hadden we vorig jaar niet"

Het is duidelijk: Besnik Hasi heeft van hogerhand toch wel een veeg uit de pan gekregen omwille van ...

50
50
Roofe (ex-Anderlecht) vindt eindelijk nieuwe club

Kennen jullie Kemar Roofe nog? De Britse aanvaller speelde jaren geleden voor RSC Anderlecht. Hij ...

42
42
KV Mechelen - STVV: Hasi en Mazzu wisselen één keer

KV Mechelen en STVV openen vanavond de 27ste speeldag in de Jupiler Pro League. Dat is voor de twee ...

36
36

Meer sportnieuws